Центр службово-прикладних видів спорту

КМО ФСТ «ДИНАМО» УКРАЇНИ___

Меню

 
Головна
Послуги
Майстерня
Відвідувачам
Про Нас
Тренування

Контакти  

м. Київ, вул. Курська, 4 Тел.: (044)248-40-81 Факс: (044)248-35-54 mail:tir_dinamo@ukr.net


Тренування зі стрільби  

tir_dinamo@ukr.net


Графік работи  

ПН.-СБ. з 9:00 по 18:00 НД. - вихідний


Лічильник  

ПН.-СБ. з 9:00 по 18:00 НД. - вихідний


Лічильник  


 

 

 

 

Стрілецький тир "Динамо"


Розташування: м. Київ, вул. Курська, 4
Розмір земельної ділянки:0,3 га.
Цього року ФСТ «Динамо» України святкуватиме 90-річний ювілей. Особливе місце в діяльності товариства посідає Київська міська організація ФСТ «Динамо», яка за роки свого існування виховала плеяду     олімпійських чемпіонів, чемпіонів Європи та світу, які протягом багатьох років зміцнювали імідж України в світі. Загальновідомі  імена динамівців-киян: Михайла Шахова, Олексія Баркалова, Валерія Борзова, Вадима Гутцайта, Яни Клочкової та інших.

Слід зазначити, що сьогодні у надзвичайно складні часи для нашої країни,  столичному  «Динамо» вдалося не лише зберегти свої традиції, а й розвинути  матеріально-технічну базу, а також  втілювати новітні методики у спортивне виховання молоді, постійно   розширюючи  та  удосконалюючи  послуги  для громадян. Сьогодні ФСТ «Динамо» об’єднує понад 20 колективів фізкультури та спорту. Серед них вагоме місце  займає   стрілецький тир,   який почав розвиватися фактично з перших днів створення столичної організації товариства (перший стрілецький тир у Києві на вулиці Рози Люксембург, зараз - вул. Липська, був відкритий ще в 20-х роках, а нове приміщення запрацювало  з 1957 року). До речі,  перші призери  та чемпіони  міжнародних та всесоюзних змагань  з кульової стрільби: триразовий чемпіон СРСР, заслужений тренер України О.Федоров,  чемпіонка світу та бронзовий призер, 13-разова чемпіонка СРСР  С.Тягній, чемпіонка УРСР та СРСР І.Сташевська,  були представниками столичного «Динамо».
«Основні пріоритети  діяльності  стрілецького тиру сьогодні – робота з  працівниками правоохоронних органів, у яких кульова стрільба – необхідний елемент підготовки, необхідний в повсякденній діяльності з захисту прав та свобод громадян, діяльність секції з кульової стрільби у ДЮСШ «Юний динамівець», а також надання послуг населенню щодо придбання, навчання та поводження зі зброєю», - говорить директор стрілецького тиру КМО ФСТ «Динамо», майстер спорту СРСР міжнародного класу  Володимир Заіка. –КМО «Динамо» щороку проводить змагання зі стрільби зі спортивної  та бойової зброї серед правоохоронців столиці.
- Цікаво дізнатися докладніше щодо  послуг, які надає тир…
- На жаль,  ми переживаємо часи,  коли попит на зброю значно збільшився. Наш тир надає повний комплекс послуг для громадян, що мають дозвіл на використання зброї. Зокрема, це  оренда тиру, навчально-тренувальна,  практична стрільба, стрільба по мішеням з гладко ствольної та нарізної зброї   тощо.
У нас працюють висококласні спеціалісти-інструктори, які навчають початківців поводитися зі зброєю. Останнім часом  набув популярності напрямок практичної стрільби. У нас є секція практичної стрільби. Один з найдосвідченіших інструкторів Сергій Львович проводить  заняття з «динамівцями».  Також у нас  є курси з вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів та правил поводження.  Активно впроваджуються новітні методи використання зброї. В тирі працює один з найдосвідченіших майстрів з ремонту зброї Роман Грабець.
Розкажіть, будь ласка,   докладніше про секцію з кульової стрільби ДЮСШ «Юний динамівець». З якого віку діти можуть займатися кульовою стрільбою?
Займатися цим видом спорту в нашій школі можуть діти, починаючи з 10 років. Черговий набір до школи відбудеться у вересні.   Хотів би зазначити, що заняття проводять досвідчені тренери, які також є визнаними спортсменами – старший тренер зі стрільби з гвинтівки Ольга Ларіна, яка є майстром спорту міжнародного класу,    чемпіонкою  СРСР і Європи, тренер зі стрільби з пістолету Олена Рославцева,  тренер зі стрільби з гвинтівки, майстер спорту міжнародного класу Світлана Бойкова.  Кращі вихованці школи можуть брати участь у  змаганнях, які проводяться  в рамках щорічного чемпіонату   «Юний динамівець».
За понад 70-річну історію з лав «Юного динамівця» вийшло чимало видатних спортсменів зі стрільби. Багато з них стали чемпіонами Олімпійських ігор, Європи, світу. Це чемпіон СРСР, України, світу О.Снежко, чемпіон світу І.Пузирьов, чемпіонка СРСР, України, світу О.Криворучко, багаторазова чемпіонка України О.Камінська.
До речі, залучення дітей до щоденних занять фізичною культурою, розвиток дитячого спорту є традицією  «Динамо», успадкованою ще з радянських часів. Адже, переконаний, що це є необхідною умовою формування здорової та успішної людини.

Послуги, які надає стрілецький тир КМО ФСТ «Динамо»:
-         оренда спортивного тиру для стрільби по мішеням з власної зброї;
-         приведення зброї до точного бою;
-         допомога спеціаліста з кульової стрільби, тренування, інструктаж для власників зброї та підприємств;
-         оренда стрілецького тиру для стрільби по мішеням зі зброї;
-         послуги збройової майстерності з усіх питань ремонту, індивідуальної наладки, обслуговування, профілактичного догляду, встановлення оптичних прицілів тощо;
курси вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів та правил поводження  з ними.


Designed by © MYadmin.