Центр службово-прикладних видів спорту

КМО ФСТ «ДИНАМО» УКРАЇНИ___

Меню

 
Головна
Послуги
Майстерня
Відвідувачам
Про Нас
Тренування

Контакти  

м. Київ, вул. Курська, 4 Тел.: (044)248-40-81, Факс: (044)248-35-54 mail:tir_dinamo@ukr.net


Тренування зі стрільби  

tir_dinamo@ukr.net


Графік работи  

ПН.-СБ. з 9:00 по 18:00 НД. - вихідний


Лічильник  


 

 

 

 

Glock, стрельба из пистолета, тир Киев

 

   

 

Стрільба з пістолета - не проста розвага, як можуть подумати дехто, це досить серйозна справа, до якої потрібно відповідне ставлення. Якщо ви власник пістолета або ж хочете придбати його, то вам, в будь-якому випадку, потрібні будуть певні навички, щоб ними вміло скористатися в разі небезпеки. Адже той факт, що у вас є пістолет може і зовсім не злякати грабіжника особливо, якщо ви не вмієте ним користуватися. Більш того, в правоохоронних органах, при отриманні дозволу на носіння зброї захочуть довідку про те, що ви проходили курси та можуть направити вас на стрільбище (тир), щоб ви продемонстрували їм своє вміння безпечно користуватися зброєю. 

Для того, щоб завжди себе почувати в безпеці, вам потрібно час від часу практикуватися і відточувати свої навички. Для цього й існують стрілецькі клуби, де ви зможете постріляти з пістолета та іншого виду зброї.

У нашому тирі, ви можете безпечно постріляти з особистої травматичної зброї або з орендованих бойових пістолетів (Glock17, CZ SP-01 Shadow, Форт) під наглядом інструктора. Також, ви можете пройти індивідуальне навчання зі стрільби. 

Бажаючим постріляти або пройти навчання необхідно надати копію паспорта та дозволу на зброю, за відсутності дозволу - копію довідки комплексної медкомісії на зброю.


Ціни на групові та індивідуальні заняття з прикладної стрільби можна дізнатись за e-mail:tir_dinamo@ukr.net
Тренування і семінари з прикладної стрільби проводяться за попередньою домовленістю.

 

 

Designed by © MYadmin.